Koi (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: By
sv: Av

en: Help
sv: Hjälp

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Footer
sv: Sidfot

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: on
sv: på

en: by
sv: av

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Post new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: more ›
sv: mer ›

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
sv: Information om innehavaren av copyright för webbplatsen - kommer att synas längst ned på sidan

en:  comment
sv:  kommentar

en:  comments
sv:  kommentarer

en: Header menu
sv: Sidhuvdmeny

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny
