Koi (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: By
uk: Автор:

en: Help
uk: Довідка

en: Last post
uk: Останній допис

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: on
uk: увімкнено

en: by
uk: за авторством

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en:  comment
uk:  коментар

en: Koi
uk: кої

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу
