Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: All
af: Alle

en: Other
af: Ander
