Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: All
ast: Too

en: Medium
ast: Mediu

en: Other
ast: Otru
