Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: All
be: Усе

en: Medium
be: Сярэдні

en: Other
be: Іншыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Album Name
be: Назва альбома
