Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: All
bg: Всички

en: Medium
bg: Среда

en: Other
bg: Други
