Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Medium
bn: মাঝারি
