Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Other
bo: གཞན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
