Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: All
ca: Tot

en: Medium
ca: Mitjana

en: Other
ca: Altres

en: Caption
ca: Subtítol
