Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: All
cs: Vše

en: Medium
cs: Střední

en: Other
cs: Jiné

en: Caption
cs: Popisek
