Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: All
cy: I gyd

en: Medium
cy: Canolig

en: Other
cy: Arall
