Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: All
da: Alle

en: Other
da: Anden

en: Caption
da: Undertekst
