Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: All
el: Όλες

en: Medium
el: Μέσο

en: Other
el: Άλλο

en: Caption
el: Λεζάντα
