Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: All
eo: Ĉiuj

en: Medium
eo: Medio

en: Other
eo: Alia
