Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: All
et: Kõik

en: Medium
et: Keskmine

en: Other
et: Muu

en: Caption
et: Pealkiri

en: Extra Large
et: Suurim
