Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: All
eu: Guztiak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Other
eu: Bestea
