Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: All
fi: Kaikki

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Other
fi: Muu

en: Caption
fi: Kuvateksti
