Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Tags
is: Frámerki

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: All
is: Øll

en: Medium
is: Miðal

en: Other
is: Annað
