Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: All
fr: Tout

en: Medium
fr: Moyen

en: Other
fr: Autre

en: Caption
fr: Légende

en: Album description
fr: Description de l'album
