Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: All
gl: Todo

en: Medium
gl: Medio

en: Other
gl: Outro

en: Caption
gl: Lenda
