Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: All
he: הכל

en: Medium
he: בינוני

en: Other
he: אחר

en: Caption
he: כותרת (Caption)
