Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: All
hr: Svi

en: Medium
hr: Srednji

en: Other
hr: Ostalo
