Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: All
hu: Mind

en: Medium
hu: Közepes

en: Other
hu: Egyéb

en: Caption
hu: Képaláírás
