Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ
