Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: All
kk: Барлық

en: Medium
kk: Орташа

en: Other
kk: Басқа
