Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Other
km: ផ្សេងៗ
