Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ
