Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: All
ku: هەموو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Other
ku: هیتر
