Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: All
lt: Visi

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Other
lt: Kiti

en: Caption
lt: Antraštė
