Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: All
mn: Бүгд

en: Medium
mn: Дундаж
