Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: All
mr: सर्व
