Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Other
my: အခြား
