Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: All
nl: Alle

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Other
nl: Andere

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Album description
nl: Beschrijving van het album
