Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Tags
pl: Tagi

en: Image
pl: Obraz

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: All
pl: Wszystko

en: Tiny
pl: Bardzo małe

en: Medium
pl: Średnie

en: Other
pl: Inne

en: Caption
pl: Podpis
