Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: All
fa: همه

en: Medium
fa: متوسط

en: Other
fa: ساير

en: Caption
fa: عنوان
