Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Medium
ps: منځنى

en: Other
ps: نور

en: Caption
ps: نوم
