Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: All
ro: Toate

en: Medium
ro: Mediu

en: Other
ro: Altele

en: Caption
ro: Legendă
