Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: All
sk: Všetky

en: Medium
sk: Stredná

en: Other
sk: Ostatné

en: Caption
sk: Popis
