Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: All
sl: Vsi

en: Medium
sl: Srednja
