Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Tags
sq: Etiketat

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: All
sq: Të gjitha

en: Medium
sq: Mesatar

en: Other
sq: Tjetër
