Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: All
sv: Alla

en: Medium
sv: Mellan

en: Other
sv: Övriga

en: Caption
sv: Bildtext
