Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: All
ta: எல்லா

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Other
ta: மற்றவை

en: Caption
ta: தலைப்பு
