Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: All
te: అన్నీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Other
te: ఇతర
