Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: All
ug: ھەممە

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Other
ug: باشقا

en: Caption
ug: تېما
