Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: All
vi: Tất cả

en: Medium
vi: Vừa

en: Other
vi: Khác

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Extra Large
vi: Rất lớn
