Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: All
ar: الكل

en: Medium
ar: متوسط

en: Other
ar: آخر

en: Caption
ar: شرح
