Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: All
az: Hammısı

en: Medium
az: Orta

en: Other
az: Digər

en: Caption
az: Başlıq
