Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Medium
bs: Srednje
