Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Image
de: Bild

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: All
de: Alle

en: Tiny
de: Sehr klein

en: Medium
de: Mittel

en: Other
de: Weitere

en: Caption
de: Beschriftung

en: Album Name
de: Albumname

en: Extra Large
de: Extra groß

en: Huge
de: Riesig
