Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Tags
es: Etiquetas

en: Image
es: Imagen

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: All
es: Todo(s)

en: Medium
es: Medio

en: Other
es: Otro(s)

en: Caption
es: Etiqueta
